Евакуація населення з прикордонних районів Сумщини триває, - Артюх

Евакуація населення з прикордонних районів Сумщини триває, - Артюх

Евакуація населення з прикордонних районів Сумської області триває з липня минулого року. Про це повідомив голова Сумської ОВА Володимир Артюх в ефірі “Ми-Україна”.

На сьогодні з 28 населених пунктів, що входять у п'ятикілометрову прикордонну зону, населення повністю виїхало, і управлінням цих територій займаються Збройні сили України.

“Евакуація продовжується і в інших населених пунктах. Наприклад, у Великій Писарівці, яка постраждала в березні і квітні, була оголошена евакуація. Також у Середино-Будській громаді Шосткинського району, де примусова евакуація дітей теж була об'явлена”, - розповів Артюх.

Він також зазначив, що після оцінки обстановки було ухвалено рішення про евакуацію більш віддалених населених пунктів, таких як Білопілля і Ворожба. Станом на 18 червня там евакуйовано практично 1800 чоловік, зокрема більше 200 дітей.

“Евакуація проводиться не лише в межах області, а й в інші регіони України, зокрема до Львівської, Вінницької, Хмельницької та Закарпатської областей. Особливо це актуально під час літніх канікул, коли діти знаходяться у безпечних умовах,” - підкреслив голова ОВА.

Як писали "Ми-Україна" раніше, російські окупанти не полишають спроб прорвати українську оборону на Харківщині. За добу лише у районі Вовчанська відбулося п’ять бойових зіткнень, два з них тривають і досі.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.