Бородін про вихід з Авдіївки: Критичний момент вже виконаний, однак в цілому операція не завершена

Бородін про вихід з Авдіївки: Критичний момент вже виконаний, однак в цілому операція не завершена

Критичний момент з виведення українських військ з Авдіївки вже виконаний, однак в цілому операція ще не завершена. Про це розповів пресофіцер 3 окремої штурмової бригади Олександр Бородін в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

За його словами, після відходу з Авдіївки українські захисники зайняли нові оборонні позиції.

"Станом на цю хвилину ми зайняли нові оборонні позиції, утримуємо їх. Ситуація стабільна. Була проведена досить складна операція для того, щоб… Такі операції, вони взагалі ще складніші, ніж штурмові операції. Тому що це максимальне злагодження, максимальна комунікація всередині підрозділів, між підрозділами суміжними. Тому зараз ми ведемо оборонні дії. Ворог продовжує працювати досить активно. Застосовувати весь свій арсенал, який він застосував в самому місті. Але все ж таки ситуація стала більш контрольованою і можна стверджувати, що наразі продовження наступу ворога ускладнено, майже неможливо", - зазначив Бородін.

Разом з тим він додав: "Критичний момент, складний саме момент, він вже пройдений".

Як повідомляли "Ми-Україна", під час виходу українських підрозділів з Авдіївки, що на Донеччині, деякі військові потрапили до російського полону.

Головне