Україна отримала $130 млн від Світового банку на сільське господарство

Україна отримала $130 млн від Світового банку на сільське господарство

Україна отримала фінансування від Світового банку в розмірі 132 млн доларів. Позику надано в рамках угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР).

Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів України. Як зазначається, кредитні кошти надійшли до загального фонду державного бюджету України за результатами виконання заходів, передбачених в рамках проекту програми "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство".

Міністр фінансів України Сергій Марченко також зазначив, що залучені кошти дозволять відшкодувати пріоритетні видатки. Зокрема йдеться про сільськогосподарський сектор, покращення ситуації у харчовій промисловості та забезпечення продовольчої безпеки країни.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, до загального фонду державного бюджету України надійшло 189,32 млн євро фінансування від Світового банку. Гроші надали на пільгових умовах від Міжнародної асоціації розвитку (МАР).  Як зазначається, цю позику надали в рамках Угоди про фінансування проєкту “Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні” між Україною та Міжнародною асоціацією розвитку (МАР). Термін погашення кредиту від МАР – 10 років з чотирьохрічним пільговим періодом.

Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю, 21 квітня, провів зустріч із президенткою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо. Глава держави подякував ЄБРР за підтримку України та реалізацію важливих проєктів під час російського повномасштабного вторгнення. Зеленський також наголосив на пріоритетності інвестицій Європейського банку саме в приватний сектор і проєкти розвитку України.

Головне