"Нафтогаз" перестала бути постачальником "останньої надії"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" поінформувало про закінчення строку виконання ним функцій та обов'язків постачальника "останньої надії" (ПОН) з 22 липня цього року. Про це йдеться на сайті компнаії.

Там зазначили, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України №917-р від 22 липня 2020 року її було визначено ПОН на три роки.

"Зважаючи на закінчення встановленого законом строку, починаючи з 23 липня 2023 року у ГК "Нафтогаз України" будуть відсутні підстави та технічна можливість забезпечити споживачів ПОН", – йдеться в повідомленні ГК.

Водночас там наголосили, що ГК "Нафтогаз України" залишається надійним постачальником газу за всіма своїми договорами як "звичайний" постачальник.

"Протягом останніх трьох років "ГК "Нафтогаз України" як ПОН поставило газ понад 9 млн домогосподарств.Також майже 8000 непобутових споживачів. Зокрема, підприємства теплокомуненерго, а також ті, що виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності та продовольчої безпеки", – підсумували в компанії.

Ексголова "Оператора газотранспортної системи" Сергій Макогон вважає, що відсутність ПОН загрожує накопиченню боргів перед оператором і обласними газорозподільними компаніями.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, англо-голландська компанія Unilever заявила, що підтримує призов до армії рф своїх співробітників, якщо їх призвуть. Ця компанія є одним з лідерів у виробництві продуктів харчування, товарів побутової хімії та засобів особистої гігієни.

Головне