Данілов: Росія вже видихається, однак нас ще чекає складний період

Росія вже почала видихатися. Однак Україну ще чекає дуже складний період, оскільки російська федерація володіє ядерною зброєю. Про це в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна” розповів секретар РНБО Олексій Данілов.

“Ми бачимо, що росія вже видихається. На жаль, не у всіх є розуміння, що робити з росією, і це є правда. Вона має ядерну зброю і відповідно зараз починається дуже непростий, складний етап для нашої країни. Але я більш ніж впевнений, що ми його пройдемо. У нас є розуміння, що у нас є партнери, які нам допомагають, допомагають зброєю. І ми пройдемо з честю і цей непростий, складний етап нашої історії”, – заявив Данілов.

Також він додав, що Україна з самого початку війни розуміла, що ситуація буде складною.

“Так, є складна ситуація. Ми вже більш ніж рік ведемо війну проти великої країни, великої за територією, але не за розумом, от. Розуміємо, що нам буде складно. Ми це розуміли з самого початку”, – додав секретар РНБО.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що українські військові успішно продовжують оборону Бахмута Донецької області. Попри важкі бої, російські окупанти несуть великі втрати у тому напрямку.

Як повідомляли “Ми-Україна”, голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков назвав санкції такою ж зброєю, як танки і літаки.

Головне

Угорський голова Міністерства закордонних справ Петер Сіярто укотре заявив про необхідність припинення вогню в Україні та негайні переговори про встановлення миру. У коментарі AP він пояснив, що його заклик щодо…

Генеральний штаб Північної Македонії висловився на підтримку рішення щодо передачі Україні ударних гвинтокрилів. Йдеться про вертольоти Мі-24, які неофіційно називають “Крокодилами”. Тепер це рішення має розглянути уряд країни. Це відбудеться…