Британські лорди відвідали вечірку російського посла у Лондоні

Британські лорди відвідали вечірку російського посла у Лондоні

Британські лорди Річард Балф і Роберт Скідельські відвідали вечірку російського посла Андрія Келіна у Лондоні.

Про це повідомило видання The Guardian. Як зазначається, вечірка пройшла 12 червня з нагоди дня росії. Усього подію відвідали 50 осіб, зокрема, співробітники російського посольства, іноземні дипломати та кілька британців.

Посол Келін виступив з промовою, в якій намагався виправдати вторгнення своєї країни в Україну. Зокрема, він заявив, що "для того, щоб нормально розвиватися, росія повинна спочатку розібратися зі значними загрозами своїй безпеці".

Андрій Келін також звинуватив Британію у "великому стратегічному прорахунку" через конфронтаційний підхід до Москви.

При цьому Лорд Балф підтвердив Guardian, що був присутній на заході. Там, за його словами, він мав коротку розмову з російським військовим аташе. Лорд вірить у те, що війна завершиться переговорами і Україна віддасть частину своєї території рф.

Балф також назвав Україну "розваленою державою", яка нібито "була зібрана Сталіним і Черчиллем наприкінці Другої світової війни". Він вважає, що "Крим, безумовно, є російським". Водночас Москва начебто має законні претензії на Донецьк і Луганськ. Балф переконаний, що переговори мають стосуватися сухопутного коридору до Криму.

Другий лорд - Роберт Скідельські - заявив, що виступає проти російського вторгнення в Україну. Однак він прийшов на вечірку посла рф, бо "хотів показати свою повагу і прихильність до російського народу в його національний день, особливо за цих обставин".

Саме Скідельські входив до складу ради директорів "РуссНефти" з 2016 по 2021 рік. Пізніше, після початку вторгнення РФ в Україну, Скідельські написав листа, в якому засудив цей крок. Однак він також задався питанням, "чому Захід не пообіцяв, що НАТО не буде розширюватися на схід і не включить до свого складу Україну".

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Рада ЄС затвердила 11-й пакет економічних та персональних санкцій проти росії. Його головною метою є посилення запроваджених раніше обмежень і боротьба з обходом санкцій.

Головне