Брічаг порівняв українську розвідку та ізраїльський “Моссад”: В українського ГУР є чому повчитися

Ізраїльський “Моссад” наразі є найбільш ефективною спецслужбою світу. Однак українська розвідка також демонструє хороший приклад. Про це в спеціефірі на телеканалі “Ми-Україна” заявив колишній начальник воєнної розвідки Молдови Юрій Брічаг.

“Я бачив, як ізраїльтяни у різних сферах, я маю на увазі у правоохоронних органах, борються зі шпигунами як у МВС, так і у воєнний структурах. Дійсно, на сьогоднішній день немає більш ефективної держави, ніж Ізраїль, у питанні боротьби з ворогом. Однак Україна демонструє дуже хороший приклад для наслідування, – заявив Брічаг.

При цьому він наголосив, що на цей приклад повинні звернути увагу усі колишні республіки СРСР. Адже він, за словами Брічага, демонструє, “як потрібно боротися з агентами впливу російської федерації”.

Нагадаємо, український дипломат Олександр Левченко розповів, як працюють спецслужби рф. За його словами, російські шпигуни докладають максимум зусиль, щоб після першого спілкування у людини виникло враження, ніби вони знайомі все життя. 

Раніше Ми-Україна писали про те, хто і як знищуватиме кривавих маніяків та зрадників і чи запрацював “український Моссад”.

Головне