ОК “Південь”: Окупанти знизили активність на Кінбурнській косі, територія під вогневим контролем ЗСУ

Бої на Кінбурнській косі

Окупанти знизили кількість обстрілів на Кінбурнській косі. Ворог усвідомлює результативність роботи ЗСУ на тому напрямку, тому боїться підтягувати оновлення позицій.

Про це керівниця прес-центру сил охорони та оборони ОК “Південь” Наталія Гуменюк розповіла в ефірі “Ми-Україна”:

“За вчора не було жодного обстрілу і перед цим три доби також. Між цими днями поодинокий обстріл з артилерії Дніпро-Бузького лиману – нагадали про себе і втекли, усвідомлюючи, що наша робота результативна. Нам вдалось очистити західну частину коси і туди ворог побоюється підтягувати оновлення позицій”, – сказала речниця.

Вона додала, що ЗСУ забезпечили такий стійкий вогневий контроль, що туди не може просунутись ворог. Саме звідти обстрілювались Очаківська, Куцурубська громади і ворог тероризує морські транспортні шляхи.

Нагадаємо, раніше Гуменюк розповіла, що окупанти навмисно обстрілюють поля, які самі ж росіяни і замінували. Це робиться для унеможливлення розвитку економіки у цих регіонах. Мова йде про Запорізьку на Херсонську області.

“Вони продовжують бити правобережжя з метою тероризму мирного населення. На жаль, є факти застосування керованих авіаційних бомб. Вони продовжують цю тактику. Вони б’ють по промислових потужностях регіону для того, щоб не дати можливість підняти голову і розвивати економіку на де окупованих територій”, – сказала вона.

За її словами, ворог обстріляв хлібозавод, молокозавод. В результаті було поранено цивільну особу, інша, на жаль, загинула під час обстрілу.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, росіяни зменшили корабельне угруповання в Чорному морі через шторм. Втім, ракетна загроза з боку окупантів не виключена.

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.