“Бояться контрнаступу”: окупанти на Луганщині шукають людей з проукраїнською позицією

Ворог на Луганщині продовжує полювати на людей, які залишились відданими Україні та чекають на її повернення. Патрулі на окупованій частині області постійно шукають людей з проукраїнською позицією.

Ці заходи противник проводить через те, що боїться прийдешнього контрнаступу ЗСУ, розповів в ефірі “Ми-Україна” голова Луганської ОВА Артем Лисогор. Він зазначив, що окупантам визначати таких людей допомагають “законсервовані” агенти.

“Ви ж розумієте, що на тій території залишилось дуже багато “законсервованих” агентів, які зливали інформацію про наших активістів, захисників та колишніх АТОвців. Зрозуміло, що людей, які мають потужну проукраїнську позицію, здають ФСБ. Постійно в них працюють патрулі, постійно вони шукають, перевіряють, напевне, побоюючись нашого наступу”, – розповів він.

Лисогор додав, що евакуація з Луганщини триває. Проте людей, які хотіли б виїхати, практично немає. За минулу добу охочих не було взагалі, за день до того – було вивезено чотири особи.

Нагадаємо, напередодні в Луганській ОВА повідомили, що російські загарбники стратили чоловіка за те, що той мав послідовну проукраїнську позицію. Його повісили у рідному селищі Нижня Дуванка, що розташовується у Сватівському районі.

Як писав “Ми-Україна”, днями в Херсонській ОВА розповіли, що на Лівобережжі Херсонщини люди, які попри тривалий час життя в окупації залишаються відданими Україні, продовжують потерпати від окупантів. Ті їздять по селах та помічають будинки, в яких живе проукраїнське населення, далі до них приходять російські силовики.

Головне

У понеділок, 2 жовтня, оголошені імена лауреатів Нобелівської премії з фізіології та медицини 2023 року. Ними стали Каталін Каріко та Дрю Вайсман, розроблені ними технології лягли в основу створення мРНК-вакцин проти…

На відміну від Ілона Маска його конкурент в освоєнні космосу сер Річард Бренсон закликав США та світ не лише продовжити підтримку України, а й подвоїти обсяги допомоги. У колонці, опублікованій…