Візит Байдена. Сигнал для українців і світу

Візит Байдена. Сигнал для українців і світу

Історичний візит Байдена до Києва. Такого ще не було, щоб Президент США приїхав в країну, в якій йде інтенсивна війна і де немає військ США. Надзвичайно ризикований візит з точки зору безпеки, але відповідальний з точки зору майбутнього України, Європи та миру.
Президент Байден показує сміливість та відповідальність, а також значення, яке Україна має для майбутнього світу та світобудови.
Це матиме надзвичайно мобілізуючий та надихаючий ефект для українців та вбивчий для росіян та злочинного режиму в кремлі.

Дмитро Васильєв блог. Візит Байдена
Байден із візитом в Україні

Президент Байден показує, що народ Америки стоїть з Україною і допомагатиме стільки скільки потрібно для перемоги над росією. Це буде фінансова, геополітична та військова допомога. Президент США, напевно, привіз із собою новий бюджет допомоги, а також сигнал, про те, що літаки та далекобійна зброя також будуть у України.

Щодо меседжів у ЗМІ та російських пабліках. У росіян - голі факти або якась патетика щодо США. Американські ж ЗМІ надихаються сміливістю Президента США та підтримують готовність допомогти Україні для перемоги у війні.

Цей візит є символом. Важливо, що це дата перемоги Майдану. А також початку російської війни і окупації Криму та територій Донецької та Луганської областей.

А тепер 20 лютого ще й стане символом перемоги України та західної коаліції з повною деокупацією Криму, всіх областей України, а також притягнення військово-політичних російських злочинців до міжнародного трибуналу та відповідальності.
Коли Байден вшановував загиблих воїнів біля стіни пам’яті біля Михайлівського собору пролунала повітряна тривога. В білорусі піднялись винищувачі. Але це крик відчаю путіна, який почув Байден і Зеленський. Вони просто посміхнулися один одному і пішли працювати далі, щоб перемогти зло – росію та будувати новий більш надійний і безпечний світ.

Дмитро Васильєв блог. байден з Зеленським
Джо Байден з Володимиром Зеленським

Дмитро Васильєв, політолог

Головне