Анонсований наступ росіян настільки “великий”, що його навіть не помічають, – Буданов  

Великий наступ, про який багато говорили в росії, вже триває. Однак зважаючи на його якість “не всі це навіть бачать”, заявив очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов. 

В інтерв’ю Forbes він розповів, що наразі задача-максимум окупантів  – це захопити Донбас в адмінмежах Донеччини та Луганщини до 31 березня. 

“Це те, про що вони мріють, їм не вдасться цього зробити”, – підкреслив Буданов. 

Наступ на Київ: чи зможуть росіяни знов піти на столицю 

На переконання керівника ГУР, навіть за умови мобілізації Москвою до 500 тис. солдатів повторного наступу на Київ не буде. 

“Наступ на тому чи іншому напрямку ніяк не лімітується кількістю людей, яку ти десь хочеш або можеш розмістити. У нас йде відкрита війна. Що дивного, що є така можливість. Крім можливості, ще є реальність. Реальність така, що вони ставлять собі за мету до 31 березня вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей. Відчуваєте різницю: взяти Київ за три дні та вийти колись на якісь кордони”, – зазначив він. 

Окремо Буданов розповів про брак необхідної військової техніки в армії рф, зокрема бойових машин піхоти та бронетранспортерів.

“Зараз багато підрозділів, що формуються з нуля. Вони йдуть без техніки, на «Уралах» і «КамАЗах». У них у штаті вже немає БМП, БТРів. Техніка вся знімається з довгострокового зберігання, вони зняли вже понад 60%, залишилося близько 35%, яку можна швидко відновити. Виробництво одиничне, і воно не покриває потреб”, – підсумував він.

Нагадаємо, командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв напередодні повідомив, що Сили оборони Україні здійснили низку заходів, які унеможливлюють прорив російського окупаційного війська на Київському напрямку. Загроза наступу з півночі на сьогодні є малоймовірною. 

Як писав “Ми-Україна” раніше, в росії 22 лютого зранку жителів збадьорила “загроза ракетного удару”.

Головне