Телеканал "Ми-Україна" покаже матчі Євро-2024 в рамках телемарафону "Єдині новини"

Телеканал

Шановні телеглядачі!

За сприянням Офісу Президента України та задля забезпечення можливості перегляду матчів за участі Національної збірної України під час проведення Чемпіонату Європи УЄФА з футболу 2024 (далі – Євро-2024) якомога більшій кількості глядачів України, було досягнуто домовленості із українським медіа-сервісом Megogo щодо трансляції Євро-2024 в рамках цілодобового інформаційного марафону "Єдині новини #UAразом" (далі – Марафон) та, відповідно в етері загальнонаціонального телеканалу "МИ-УКРАЇНА" (далі – Телеканал).

Медіа-сервіс Megogo – є ексклюзивним ліцензіатом на території України, який володіє правами на показ Євро-2024 на території України.

Враховуючі жорсткі умови UEFA щодо ліцензування показу Євро-2024, Телеканалу надано право транслювати матчі за участі Національної збірної України на Євро-2024 та супутні з ними аудіовізуальні твори тільки у режимі реального часу, без попереднього запису та із чітко визначеною прямою забороною на внесення змін та будь-яким перериванням трансляції.

З огляду на наведене вище Телеканал повідомляє, що у рамках Марафону відбудеться трансляція матчів за участі Національної збірної України на Євро-2024 та супутніх з ними аудіовізуальних творів у режимі реального часу, без попереднього запису та без внесення змін та переривання трансляції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: розклад матчів Євро-2024

Також повідомляємо, що умовами ліцензійного договору з ТОВ "МЕГОГО" передбачено надання прав на трансляцію матчів Національної збірної України Євро-2024 в Марафоні та, відповідно, в етері Телеканалу тільки такими трьома технологіями розповсюдження:

  1. Кабель (аналоговий та DVB-C);
  2. Ефірне мовлення (цифрове та аналогове);
  3. IPTV.

Трансляція зазначених вище матчів Євро-2024 буде відбуватись відповідно до розкладу їх проведення, а саме:
№ Матч УЄФА ЄВРО-2024 за участю Національної збірної України

1.Румунія -Україна

(початок 17 червня 2024 р. о 16:00 (за київським часом)

2. Словаччина -Україна

(початок 21 червня 2024 р. о 16:00 (за київським часом)

3. Україна-Бельгія

(початок 26 червня 2024 р. о 19:00 (за київським часом)

Водночас просимо взяти до уваги, що трансляція (ретрансляція) матчів Євро-2024 будь-якими іншими технологіями розповсюдження, зокрема але не виключно за допомогою супутникового сигналу, телекомунікаційної системи ОТТ, Інтернет та аналогічних технологій розповсюдження (YouTube, соціальні мережі) умовами наданої Телеканалу ліцензії заборонена тому здійснюватися не буде.

При виникненні додаткових питань просимо звертатись за телефоном (044) 298-40-57 або на електронну пошту: [email protected]. Додаткова інформація також може буде розміщена на цьому сайті.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.