ЗСУ за місяць знищили близько 500 одиниць артилерійського озброєння рф, – Калашніков

ЗСУ знищили артилерійське озброєння рф

Збройні Сили України за минулий місяць знищили близько 500 одиниць артилерійського озброєння окупантів.

Про це розповів начальник прес-служби 26 артилерійської бригади Олег Калашніков в ефірі “Ми-Україна”.

“Якщо раніше їх артилерійське озброєння було дуже широко представлене, зараз ми можемо спостерігати значну кількість причіпної артилерії. Практично день через день нам вдається знищувати цю компоненту”, – зауважив він.

Також він заявив, що “вагнерівці”, які відходять з Бахмута, залякують армію рф потужною роботою ЗСУ:

“31 ОДШБ російська, яка заходить замість “вагнерівців” в Бахмут, не настільки професійно підготована та навчена. Найбільш боєздатні люди там уже давно вибиті. Вони заходять не в дуже гарному моральному стані, розуміють, що для них це важка ділянка фронту”.

Нагадаємо, Збройні сили України протягом минулих днів призупинили просування на флангах на Бахмутському напрямку. Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

За його словами, протягом декількох минулих днів просування на флангах було призупинено, оскільки там виконувались інші важливі задачі.

“Командуванням нашого угруповання вживаються відповідні заходи, які спрямовані на відновлення боєздатності наших частин та зриву ворожих намірів (не допустити українських контрнаступальних дій та самим перейти в наступ – ред.)”, – зазначив Сирський.

Командувач Сухопутних військ також повідомив, що ворог змінив формат операції на Бахмутському напрямку. Саме тому там наразі спостерігається тимчасове затишшя.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у Джанкої, що у тимчасово окупованому Криму, пролунали вибухи.

Головне