Збіднений уран для бідних розумом

Олександр Кочетков
Олександр Кочетков

Істерики з приводу збідненого урану не вщухають, тому висловлюю професійну думку ядерного ракетника.

Так ось, усі ці високопосадовці – путін, Медведєв, Шойгу, Лавров та інші, що бризкають соплями та погрозами з приводу танкових снарядів із сердечниками з збідненого урану, вони просто тупі неучі, не здатні засвоїти фізику середньої школи. Або цинічні брехуни, які брешуть на вдиху, видиху та між ними. До речі, одне інше не виключає.

Мізків немає, тому кремлівські керуються рефлексами як піддослідні собачки Павлова: почули слово “уран” і почалося…

Про збіднений уран

А по суті збіднений уран — це не про ядерну зброю, а прямо навпаки. В атомній зброї використовують уран, збагачений до 90%. Збіднений уран – це концентрація 5-7%, він є відходом при отриманні того урану, який використовується в атомних бомбах і в атомних реакторах.

Проілюструю зрозумілим прикладу Дмитру Медведєву. Коли варять самогон, то з бражки випарюють етиловий спирт, з подальшим вживанням, а залишаються відходи – сивушні олії та всяка погань, яку не прийме навіть самий пропалений кремлівський організм.

З ураном – аналогічно. Ні до чого особливо корисного його збіднена фракція не годиться, тому що він дуже щільний та важкий. Ну, або, з урахуванням великої густини, можна зробити з нього елементи броні або стрижень для того, щоб пробивати броню.

Збіднений уран – слаборадіоактивний. Тобто менш радіоактивний, ніж уранова руда, він же збіднений. Я більше скажу: він менш радіоактивний, ніж звичайний граніт. Мавзолей мумії Леніна на Червоній площі споруджено з граніту. І путін, який так тремтить за свою шкіру, відокремлюється від соратників дванадцятиметровим столом, регулярно стоїть поруч із цим радіоактивним Мавзолеєм, промови штовхає, поради приймає… І не боїться! А збіднений уран злякався.

Тож якщо в Кремлі так переживають про радіоактивну загрозу здоров’ю своїх солдатів, то навіщо вони їх погнали брати Київ через Чорнобильську зону! Через “рудий ліс”, де справді, радіація така, що навіть дерева мутують!

Та й взагалі, росіяни зі зброєю в руках на території України – це дуже шкідливо для здоров’я окупантів. Але ж їх відправляють сюди сотнями тисяч на забій!?

Тим часом, на озброєнні армії агресора є три типи бронебійних боєприпасів із сердечниками із збагаченого урану. Все ж таки, все що у них є, за винятком зброї масової поразки, недоімперія застосовує проти України. Хоча б Шойгу повинен про це знати. Але мовчить, як Шаріков після повторної операції.

Коротше, збіднений уран радіоактивно небезпечний лише тим, хто впевнений, що гороскопи пророкують долю, Земля плоска, американці не були на Місяці, а російська армія — друга у світі.

То що виходить?

Ви запитаєте, то що виходить, з цього урану можна робити кухонний посуд та натільні прикраси? Не рекомендую. Тому що збіднений уран, як і багато важких металів, наприклад свинець, є отруйним.
Медики категорично застерігають від влучення його всередину організму. Навіть влучення всередину бронетехніки – це майже гарантований летальний кінець.

Тому найнадійнішим способом захисту від збідненого урану – є негайна евакуація всіх потенційно постраждалих із території України. Йдеться військовослужбовців агресора. Думаю, це зрозуміло навіть тупим кремлівським недоукам.

Олександр Кочетков, військовий аналітик, експерт з ракетно-ядерного озброєння

Як підтримувати себе і близьких у здоровому психологічному стані та не впасти в депресію під час війни? Перше. Відновіть фізичні сили. Природньо, що в результаті постійного стресу ми починаємо відчувати…

TODO: Тут буде блок популярних авторів