Олімпійські цінності під загрозою. Більшість російських спортсменів підтримують вбивства

Георгій Зантарая
Георгій Зантарая

Офіційна позиція влади України, Національного олімпійського комітету полягає в тому, що на сьогоднішній день немає ніяких аргументів та жодних підстав для того, щоб представників росії та білорусі повертати на офіційні спортивні змагання, оскільки більшість із цих спортсменів активно підтримують війну і навіть виступають публічно з закликами вбивати українці. Ці факти зафіксовані. Важливо залучити до відповідальності тих, хто причетний до військових злочинів. Дійсно жахлива ситуація, абсолютно несправедлива і зараз дуже важливо відстояти Україну.

Ми працюємо над тим, щоб бойкот від України не стався.Це радикальний метод. Голова Національного олімпійського комітету постійно на зв’язку з головами інших міжнародних комітетів щодо підтримки України. Нам вкрай важливо, від спортсменів до міністрі, підтримка, ми повинні всі об’єднатися і працювати для того, щоб не допустити росіян і білорусів на Олімпіаду.

Я, як голова комісії атлетів, роблю все можливе, ми пишемо листи, надсилаємо їх в міжнародні федерації, в комісії атлетів Міжнародного олімпійського комітету з фото та відео підтвердженням підтримки російськими спортсменами війни. Ми будемо працювати 24/7 над тим, щоб не допустити російських та білоруських спортсменів.

Не уявляю, щоб російські спортсмени стояли поруч з нами, ми не можемо виступати в одному залі, боротися чи стояти на одному п’єдесталі. Деякі президенти федерацій пропонують альтернативні варіанти, але для нас для нас є тільки одне рішення – недопуск російських спортсменів до змагань.

Президент Зеленський тримає чітку позицію і це дуже-дуже важливо, я вдячний йому, вдячний президенту Національного олімпійського комітету пану Гутцайту, котрий працює з усіма головами національних олімпійських комітетів.

Впевнений, що багато інших країн також дуже здивовані і не підтримують це рішення МОКу. Тепер наше завдання не допустити його остаточного затвердження на виконавчому комітеті в середині лютого.

Тому докладаємо максимум зусиль для того, щоб довести всьому світові про помилковість думки керівництва Міжнародного олімпійського комітету.

Георгій Зантарая Перший чемпіон світу з дзюдо в історії України, депутат Київської міської ради від партії “Слуга Народу”.

У розумінні хронологічних меж віку у психології немає чіткої єдності. Як правило, вікова психологія визначає, що підліток – це дитина віком 11-14 років, після цього відбувається перехід у юнацький період:…

Російські терористи продовжують завзято й енергійно битися головою об стіну київської ППО, викидаючи найкращі свої ракети тільки для одних їм зрозумілих цілей. А що для них в сухому залишку? Беруть шість…

TODO: Тут буде блок популярних авторів