Гімнаст Олег Верняєв може повернутися до змагань після дискваліфікації

Верняєв може повернутися до змагань

Гімнасту Олегу Верняєву вдвічі скоротили термін дискваліфікації через допінг.

Про це він написав у Facebook.

За рішенням суду з чотирьох років дискваліфікації він отримав лише два. А це означає, що Олімпійський чемпіон вже може повернутися до змагань.
 
“Це був тривалий процес, під час якого я довів відсутність наміру застосовувати допінг. Суд знизив санкцію вдвічі. Це говорить про те, що суд погодився з моїми доводами та підтвердив те, що мельдоній потрапив в організм не за моєю провиною або недбалістю”, – розповів про ситуацію Верняєв.
 
Нагадаємо, у липні Олег Верняєв розповів, що Комітет з етики в гімнастиці (GEF) ухвалив рішення про те, що концентрація мельдонію, який знайшли в його організмі, достатня для дискваліфікації спортсмена на 4 роки. Відсторонення від змагань рахуватимуть із листопада 2020 року. 

Однак Верняєв заявив, що не розуміє, як заборонений препарат потрапив у його організм. Він наголосив, що позитивний тест лише вказує на факт наявності в організмі забороненої речовини, але не свідчить про провину спортсмена.

У серпні 2021 року він подав апеляцію, яку суд задовольнив.

Олег Верняєв є золотим і срібним призером Олімпійських ігор-2016 у Бразилії. Крім того, він є переможцем чемпіонату світу у 2014 році та тричі чемпіоном Європейських ігор (двічі у 2015 та у 2019 роках).

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, Генасамблея НОК підтримує бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску до змагань росіян і білорусів.

Головне