Уряд Угорщини закликав Україну “до миру” відео з картою без Криму

На YouTube-каналі угорського уряду з’явився ролик під назвою “Настав час для миру”. Опубліковане відео містить зображення української мапи, але без Криму. Тобто в уявленні Угорщини тимчасового окупований український півострів належить росії.

У відео показано кадри руйнувань, а закадровий голос говорить, що припинити це можна тільки шляхом “припинення вогню” і “за столом переговорів”. На “столі” при цьому три прапори – США, України та рф.

“Настав час для миру! Десятки тисяч дітей залишилися сиротами, сотні тисяч будинків зруйновані, понад десять мільйонів людей були змушені залишити свої будинки, але війна триває і може легко перетворитися на світову. Досить війни, тільки припинення вогню може покласти край руйнуванням, тільки мирні переговори можуть врятувати життя. Настав час для миру”, – мовиться у ролику.

Як відомо, на офіційному рівні ані угорський прем’єр Віктор Орбан, ані уряд країни не визнавали анексією росією Криму .

Нагадаємо, днями Орбан укотре заявив про необхідність припинення вогню. Він наголосив, що слід почати мирні переговори з росією до початку українського контрнаступу. В українському МЗС йому відповіли. Речник відомства Олег Ніколенко наголосив, що мирні переговори можуть бути можливі лише після повного виведення російських військ із території України.

Як писав “Ми-Україна” раніше, очільник індонезійського Міноборони Прабово Субіанто презентував “мирний план”, який, на думку, керівництва його країни, міг би сприяти врегулюванню війни рф в Україні. Ним передбачено припинення вогню “на нинішніх позиціях обох сторін конфлікту”, створення так званої демілітаризованої зони, шляхом відведення військ обох сторін на 15 км від передових позицій та проведення референдуму на окупованих територіях.

Головне