Унікальний контент за лічені хвилини: 10 нейромереж для роботи з текстом і зображеннями

Унікальний контент за лічені хвилини: 10 нейромереж для роботи з текстом і зображеннями

Нейромережі на основі штучного інтелекту стали важливою складовою людського життя. Окрім ІТ-сфери “цифровий розум” усе частіше застосовується у бізнесі, логістиці та соціальній сфері. Прикладом останнього є заява Міністерства цифрової інформації щодо роботи над впровадженням у “Дію” чат-боту ChatGPT. “Ми-Україна” пропонує підбірку з 10 сервісів на основі штучного інтелекту, які допоможуть створити унікальні тексти й зображення.

Сервіси для створення графічних зображень

1. Midjourney

Багато хто вважає цю нейромережу найкращою у своєму сегменті. Програма може створювати зображення за описом. Також можна змінювати вже існуючі зображення. Наприклад, Midjourney здатна стилізувати фото людини або тварини.

Після реєстрації користувачеві доступно 25 безплатних запитів на створення картинок. Для взаємодії з нейромережею потрібно перейти в її канал у месенджері Discord. Там користувач зможе вводити текст, який потрібно перетворити на зображення.

Після обробки нейромережею заданого опису користувач отримає чотири зображення, згенерованих програмою. Можна вибрати найкраще з них і отримати зображення у високій графічній роздільній здатності. Також є опція поєднати кількох зі згенерованих зображень для отримання нового результату. Раніше "Ми-Україна" зробив докладну інструкцію зі створення зображень у Midjourney.

Тим, хто не хоче платити, після витрачання безплатних запитів доведеться створювати нові облікові записи. В іншому випадку, буде потрібна передплата, місячна вартість якої стартує від $10.

Нещодавно Midjourney оновили до версії V5. Розробники зробили акцент на реалістичності зображень та виправили низку проблем, що були у минулій версії. Докладніше про можливості, які з'явились у нейромережі після апдейту можна дізнатись у нашому матеріалі.

2. Replicate

Це багатофункціональна нейромережа для створення зображень. Вона вміє не лише генерувати картинки з тексту, а й виконувати багато інших завдань. За допомогою Replicate можна відновлювати пошкоджені картинки та покращувати їхню якість. Також програма вміє змінювати стиль зображень і навіть трансформувати їх у текст. Ще одна особливість нейромережі — доступ до інструментів для обробки відео та створення анімацій.

Пробна версія програми — безплатна, однак через деякий час надійде запит на введення даних вашої кредитної карти. Щомісяця буде здійснюватися оплата за кожне згенероване зображення. Ціна вираховується залежно від обладнання, на якому створюється картинка.

3. Lexica

Доволі проста, порівняно з Midjourney та Replicate, нейромережа для генерування зображень з тексту. Результати, які видає програма, доволі одноманітні, однак це дещо компенсується їхньою кількістю. Після реєстрації можна одразу переходити у вкладку Generate і давати завдання нейромережі. Отримані зображення виходять доволі якісними. Як і в Midjourney можна обрати одне з чотирьох згенерованих зображень і отримувати з нього нові варіації.

Отримані зображення виходять доволі якісними. Як і в Midjourney можна обрати одне з чотирьох згенерованих зображень і отримувати з нього нові варіації. У нейромережі можна безплатно згенерувати 100 зображень. Платні тарифи теж трохи дешевші й стартують від $8 на місяць.

4. Dall-E 2

Ще одна нейромережа від розробників ChatGPT, компанії OpenAI. Має безплатний пробний період. Вміє створювати реалістичні зображення за текстовим описом.

DALL-E 2 здатна генерувати зображення у найрізноманітніших візуалізаціях — від фотореалізму до картин та емодзі, пересуваючи та видозмінюючи об'єкти на своїх зображеннях. Одна зі здібностей, відзначена розробниками, полягала у правильному розміщенні елементів дизайну в нових композиціях без прямих вказівок. Однак, чим більше деталей прописує користувач, тим більш деталізовані зображення генерує нейромережа.

Нейромережа погано ідентифікує українську мову, тому запити краще писати англійською. Протягом першого місяця можна безплатно створити 50 зображень, далі встановлено ліміт в 15 безплатних зображень на місяць. Для його перевищення потрібно заплатити $15.

5. Artbreeder

Людям, які не хочуть ставити свої фотографії у Twitter та інших соціальних мережах, може сподобатися ця нейромережа. У її основі лежать алгоритми які дозволяють користувачам створювати портрети та пейзажі, просто рухаючи різноманітні повзунки. Наприклад, після реєстрації можна переміщати повзунок статі й отримувати унікальні особи чоловіків і жінок.

Створені зображення можна зберегти та поставити на аватарку у соцмережах та месенджерах. Якість отриманих зображень доволі хороша й витримана у різноманітних стилях.

Програма умовно безплатна — можна робити 10 аватарок на місяць і нічого не платити. За $8 можна зробити 100 зображень, найдорожчий пакет дозволяє робити 700 малюнків на місяць за $38.99.

6. Looka

Ця нейромережа створює логотипи за описом (ключовими словами). Серйозні організації замовляють логотипи у професійних дизайнерів, вартість яких може бути високою. Якщо ж ви просто любитель і хочете згенерувати ідею майбутнього логотипу вашої компанії, вам допоможе Looka.

Від користувача потрібно лише вибрати рід діяльності, вказати ключові слова і вказати, яким приблизно повинен бути кінцевий результат. Після цього сайт надає великий перелік згенерованих логотипів.

Безплатно можна лише згенерувати логотип, а завантажити — за $20. Якщо ви хочете отримати лого в інших форматах або зробити цифрову візитівку — треба купувати пакети від $65 до $192.

Нейромережі для роботи з текстом

7.ChatGPT

Один із найбільш відомих чат-ботів, за допомогою якого можна генерувати тексти на різні теми. Також програма може вести усвідомлений діалог, відповідаючи різні питання. Це повністю самостійний чат-бот. Він не має заготовлених шаблонів, але наділений настільки просунутим алгоритмом роботи, що здатний генерувати відповіді на поставлене питання.

За допомогою цієї нейромережі можна: Писати книги, Створювати пісні, Робити контент для соцмереж, отримувати інформацію, створювати комп’ютерний код, робити інформаційні матеріали.  Протестувати нейромережу можна безплатно. Ось приклад відповіді ChatGPT на питання про зміни в Україні після перемоги над росією.

Нещодавно розробники оголосили про велике оновлення ChatGPT. Очікується, що нова версія нейромережі (GPT-4) суттєво покращить роботу алгоритму. Нейромережа зможе взаємодіяти з людиною кількома способами – не лише за допомогою введення тексту, а й під час голосового спілкування, надсилання зображення, звуку чи відео. Це значно розширить можливості використання цієї нейромережі у різних галузях, таких як медицина, фінанси, транспорт та інших. 

8. Grammarly

Це український онлайн-сервіс на основі ШІ, який допомагає у спілкуванні англійською мовою. Grammarly підвищує якість письменного спілкування, пропонуючи рекомендації щодо правильності й стилю письма. Серед останніх: граматика чіткість, стислість, зрозумілість, захопливість, ввічливість та інші.

https://www.youtube.com/watch?v=_yj-hjzql3I

Використовувати Grammarly можна безплатно, зокрема поставити розширення для Google Chrome. У цьому випадку штучний інтелект допомагатиме з граматикою і пунктуацією. Якщо ви встановили браузерне розширення, то при використанні Google Docs, Gmail або соцмереж нейромережа буде пропонувати вам свої послуги.

Що отримати доступ до розширених опцій, треба придбати пакет Premium ($12/місяць) або Business ($15/місяць).

9. Rytr

Це універсальна нейромережа для створення текстів у заздалегідь заданому форматі. За її допомогою можна створити розсилки електронної пошти або пости для соціальних мереж на вибрану тему.

Нейромережа генерує матеріали для вебсайтів, блогів і створенням контенту. Rytr позиціюється як сервіс для швидкого створення цікавих, актуальних і якісних матеріалів. Сервіс також має вбудовані шаблони та схеми для різних типів контенту. Можна вибрати один із багатьох варіантів відповідно до побажань користувача.

https://www.youtube.com/watch?v=a6znj2_N3-4&t=12s

При створенні матеріалу можна вибрати кілька мов, серед яких є й українська. За допомогою нейромережі можна згенерувати ідею для блогу, опис продукту, ідея для відео, текст пісні, презентацію бізнес ідеї й багато іншого. Всього міститься 34 опції. Ось, який сюжет створила програма про перемогу України над рашистами.

У Rytr можна безплатно генерувати текст загальною до 5 тисяч символів. Після цього потрібна підписка, вартість якої починається від $9 доларів на місяць.

10. Moonbeam

Штучний інтелект для генерації великих об’ємів тексту.  Якщо ви пишете статтю, есе або повідомлення в блозі, то це відмінний інструмент, який зекономить вам час. У Moonbeam є наступні функції:

  • Ask Luna - основна функція генерації тексту за вашим запитом. Можна ставити будь-які питання, принцип такий самий, як і в ChatGPT.
  • Wizard - перетворює ваші замітки в план, який ви можете використовувати для створення добре структурованого тексту.
  • Custom Style Generator - функція дозволяє вибрати стиль, в якому нейромережу буде написаний текст.
  • AI-Powered Research - ШІ проводить дослідження потрібної теми й складає її короткий план.
  • Plagiarism - вбудований пошуковик плагіату. Moonbeam гарантує, що написаний їм контент на 100% оригінальний, завдяки алгоритму, який не пропускає плагіат.

Нейромережа розпізнає українську мову, хоч і не досконало. Отримані тексти часто потребують редагування. Moonbeam значно краще працює з англійськими текстами. Безплатна версія дозволить створити до 30 000 слів на місяць. За $15 і більше ви отримаєте безліміт із генератором індивідуальних стилів та додаткових інструментів.

Нагадаємо, китайська компанія Baidu презентувала анонсований раніше чат-бот на основі штучного інтелекту під назвою Ernie Bot.

Головне