Українців просять “зачекати з шашликами” на Великдень: можуть бути удари рф

Російські загарбники можуть завдати удари по території Україні на Великдень, тому населенню варто бути обачним і уникати скупчень. Відповідну заяву зробив прес-офіцер ДСНС України Олександр Хорунжий на брифінгу.

При цьому він наголосив, що українцям краще “зачекати з шашликами” на Великдень.

“Ми звертаємося до людей з проханням, особливо це стосується деокупованих територій та тих, які розташовувались або розташовуються поблизу проведення бойових дій: перше – бажано у цих районах зменшити скупчення. Тому що ворог підступний, і ми не виключаємо, що навіть у такий день він може завдати відповідних ударів”, – заявив Хорунжий.

Разом з тим представник ДСНС нагадав про небезпеку, яка може бути у лісах та лісопосадках на звільнених територіях. 

“Краще трішки перечекати, дати попрацювати нашим піротехнічним підрозділам для того, щоб ми очистили територію. Я нагадаю, що 174 тисячі квадратних кілометрів потенційно забруднені вибухонебезпечними предметами”, – зазначив Олександр Хорунжий.

Як повідомляли “Ми-Україна”, російська влада планує розпочати серійне виробництво крилатих ракет Х-50, що може вказувати на можливість посилення ракетних ударів по Україні цієї осені.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…