Україна планує змінити стратегію деокупації Криму: Данілов розповів подробиці

В Україні переглянуть стратегію звільнення тимчасово окупованого Кримського півострова від російських загарбників. Це може статися через певні останні обставини, які відбуваються в країні. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ефірі “Ми-Україна”.

Він зазначив, що “нічого конспірологічного тут немає”. За його словами, у 24 березня 2021 року вийшов указ Зеленського про стратегію деокупації Криму. І первинна пропозиція там була вирішувати це питання політико-дипломатичним шляхом. Так фактично записано в нормативно-правових документах, які діють на сьогоднішній день.

“З урахуванням тих обставин, які сьогодні відбуваються на території України, ми маємо переглянути цю стратегію і внести в неї відповідні зміни, проголосувати за них на засіданні РНБО і президент має видати або новий указ, або внести зміни в ту стратегію, яка приймалась”, – пояснив Олексій Данілов.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, Олексій Данілов розповів, що події у Брянській області 2 березня свідчать про те, що у російській федерації розгортається рух антифашистів-ополченців. Він зазначив, що БПЛА, БТР та іншу військову техніку можна спокійно купити у московських військторгах.

Напередодні Данілов вже заявляв, що Україна змінить стратегію майбутньої деокупації Криму від російських загарбників. При цьому секретар РНБО не вказав, у чому полягатиме суть цих змін. За його словами, черговість засобів деокупації – політико-дипломатичних, військових, економічних тощо – вимагає зміни пріоритетів.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…