Удар по Кремлю: провал ППО чи спланована акція

Вадим Денисенко
Вадим Денисенко

Удар по Кремлю це:

  1. Бездарність російського ППО?
  2. Спланована самими росіянами акція?

Виключати жоден із цих варіантів ми не можемо. Хоча, як на мене, другий варіант менш вірогідний – хлопок над Кремлем не змусить росіян записуватися в добровольці. А іншої причини показати такі провали ПВО, після встановлених на дахах Панцирів – важко вигадати. Чи може Кремль зробити якусь  супервідповідь? Теоретично так, але знищення будівлі офісу Президента ніяк, підкреслю: ніяк не вплине на хід бойових дій.

Отже, Кремль витримав паузу в 12 годин, перш ніж дати офіційне підтвердження: безпілотник вибухнув над головним флагштоком рф (хто запустив безпілотник: росіяни чи партизани тут не має значення).

Давайте спробуємо розібратися, що може і що не може зробити Кремль?

  1. Ніякого ядерного асемитричного удару не буде, хоча хтось, по типу Медвєдєва, це може заявити.
  2. Кремль може зробити жорстку заяву і навіть ударити кількома кинжалами по центру Києва. Виключати цього не можна, тому будьте обережні. Хоча, вірогідність удару саме сьогодні, відносно невелика.
  3. Головна проблема Кремля – що робити з парадом на 9.05. Відміняти – означає слабкість влади. Не відміняти – небезпечно і всі почнуть говорити про двійників з потрійною силою.  путін боягуз. І це для нього найскладніше питання.
  4. Судячи з усього, в росії зараз з‘являться конспірологічні версії, що безпілотник запустив хтось із росіян-недругів Шойгу та Герасимова. Хоча поки це виглядає, як чиста конспірологія. Але ця версія може отримати багато апологетів. Адже тепер путін повинен розпочати чистки в вищому командуванні російської армії. А це якраз на руку тому самому пригожину.

Одиночний вибух над Кремлем, сколихне всю рф. Але не може змінити докорінно ситуацію. Будемо сподіватися, що подальші подібні вибухи і неправильні кадрові та управлінські рішення будуть ще більше дестабілізовувати систему. Це і є розхвалена герасимовим гібридна війна. От так виглядає гібридний контрнаступ.

Вадим Денисенко, директор Українського інституту майбутнього

Після війни необхідно інвентаризувати всі природні ресурси країни, провести аудит виконання надрокористувачами взятих на себе зобов’язань і створити нову модель трансформації конституційного права народу на надра в реальне соціальне благо…

Війна так чи інакше внесе корективи у список професій, які будуть популярні найближчим часом. Крім того, з часом зазнає змін і сам процес навчання. Розмова щодо професій частіше відбувається у…

Рубрика “Шпигунські скандали”. Давно стежу за темою Яна Марсалека, яка тягнеться ще з 2020-го. Він – колишній директор німецької компанії по обробці платежів Wirecard, громадянин Австрії, якого розшукує Німеччина через…

TODO: Тут буде блок популярних авторів