У Ніжині перейменували вулицю на честь розстріляного окупантами українського захисника

У Ніжині Чернігівської області перейменували вулицю на честь загиблого Героя України Олександра Мацієвського, якого окупанти розстріляли в полоні за гасло “Слава Україні”. Про це повідомив міський голова Олександр Кодола.

“Сьогодні під час сесії Ніжинської міської ради, депутати прийняли рішення про перейменування вулиці 3-й мікрорайон на вулицю імені Олександра Мацієвського – новітнього Героя України, останніми словами якого були “СЛАВА УКРАЇНІ!”, – написав він

За його словами, рішенню передувало тривале спілкування з мамою героя.

“Обговорювалися різні варіанти увіковічення його пам’яті на рівні міста. Одним із варіантів стало перейменування однієї з центральних вулиць міста на честь загиблого”, – зазначив Кодола.

Також він додав, що робочою групою було прийнято рішення призупинити процес перейменування вулиць до її закінчення, проте Мацієвський став винятком.

“Крім того, на розгляді є ще ряд пропозицій щодо увіковічення та вшанування пам’яті Героя. Однією із таких пропозицій є встановлення пам’ятника Мацієвському. Також, найближчим часом фахівці розпочнуть роботу над створенням меморіального комплексу на Алеї Героїв на місцевому кладовищі”, – додав міський голова.

Нагадаємо, що у Хмельницькому може з’явитися вулиця на честь загиблого міністра МВС Дениса Монастирського

Як писав “Ми-Україна” раніше, топонімічна комісія Хмельницької міської ради підтримала перейменування однієї з вулиць Хмельницького на честь Дениса Монастирського

Головне