ЗСУ зупинили російську ДРГ у Харківській області

ЗСУ зупинили російську ДРГ у Харківській області

Сили оборони протягом минулої доби, 7 травня, успішно запобігли проникненню російської диверсійно-розвідувальної групи у районі Пальна на Харківщині.

Про це йдеться у звіті Генерального штабу Збройних Сил України.

Генштаб повідомив про наявність російських військових у прикордонних зонах на Сіверському та Слобожанському напрямках. Вони здійснюють діяльність з метою перешкодження пересуванню українських військ на потенційно небезпечні напрямки та збільшують кількість мінно-вибухових перешкод уздовж кордону.

"Силами оборони недопущено проникнення ДРГ противника в районі населеного пункту Пильна Харківської області", - йдеться у повідомленні.

Російські ДРГ продовжують намагатися прорвати кордон у прикордонних областях та регіонах України, зокрема в Сумській, Чернігівській та Харківській областях. Держприкордонслужба постійно підкреслює, що найбільш активні дії російських ДРГ спостерігаються на кордоні з Сумською областю.

Крім того, протягом останньої доби населені пункти Харківської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей зазнали авіаційних ударів. Серед них були Дворічанське, Синьківка (Харківська область); Новий, Дружба, Часів Яр, Олександропіль, Новоолександрівка, Очеретине, Прогрес, Водяне, Урожайне, Костянтинівка, Парасковіївка (Донецька область); Комишуваха (Запорізька область); та Червоний Маяк, Іванівка, Дніпровське (Херсонська область).

У той же час авіація Збройних Сил та ракетні війська завдали ударів по самохідному міномету 2С4 Тюльпан, пункту управління, складу ПММ та п’яти районах розгортання особового складу Російської Федерації.

Як писав "Ми-Україна" раніше, ударне корабельне угруповання ворога у Чорному морі станом на 8 травня складає два кораблі. 

Головне