Знайдемо всіх, хто спричинив терор в Дніпрі: Зеленський доручив максимально швидко надати допомогу постраждалим

Знайдемо всіх, хто спричинив терор в Дніпрі: Зеленський доручив максимально швидко надати допомогу постраждалим

Президент України Володимир Зеленський доручив максимально прискорити отримання допомоги сім’ям в Дніпрі, які постраждали від обстрілу російськими окупантами. Про це Зеленський повідомив в своєму Telegram-каналі. 

За словами президента, людям потрібно якомога швидше почати відбудовувати життя, тому надання їм допомоги потрібно пришвидшити.

"Доручив максимально спростити і пришвидшити отримання допомоги постраждалими, щоб люди якомога швидше почали відбудовувати життя після цієї трагедії", - наголосив глава держави. 

Також Зеленський розповів про результати рятувально-пошукової операції на місці трагедії в Дніпрі.

"Станом на зараз розбір завалів і пошуково-рятувальну операцію завершено. Відомо про 45 загиблих, серед яких шестеро дітей. Із травмами різних ступенів тяжкості – 79 осіб, серед них 16 дітей. Загалом у цій багатоповерхівці проживало приблизно 1700 осіб", - проінформував президент України.

Крім того стало відомо, що в багатоповерхівці після “прильоту” ворожої ракети пошкоджено 230 квартир, повністю зруйновано - 72. 

Глава держави додав, що наразі проводяться слідчі дії щодо з'ясування всіх обставин та встановлення всіх причетних до трагедії, яка зруйнувала життя цивільного населення. 

"Ми обов'язково знайдемо всіх, хто спричинив цей терор. Кожного, хто причетний до цього та інших ракетних ударів проти України, буде знайдено й притягнуто до відповідальності", - заявив Зеленський. 

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, у Дніпрі зросла кількість жертв у зруйнованому російською ракетою багатоповерховому будинку 14 січня. 

Головне