ЗМІ: Іран почав атаку на Ізраїль, запустивши десятки дронів-камікадзе (оновлено)

ЗМІ: Іран почав атаку на Ізраїль, запустивши десятки дронів-камікадзе (оновлено)

Іран почав атаку на Ізраїль, запустивши десятки дронів-камікадзе, які перетнуть кордон країни за кілька годин. Про це пише The Times of Israel.

За даними видання, ЦАХАЛ поки зберігає мовчання стосовно нападу. 

Про те, що Іран готує напад на Ізраїль, повідомлялося заздалегідь. Ввечері 13 квітня низка закордонних ЗМІ написали, що атака може відбутися протягом найближчих годин. Через це президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден навіть вирішив перервати свою відпустку на вихідних та повернувся до Білого дому для консультацій.

Раніше прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив про готовність війська до прямого нападу з боку Ірану та пообіцяв аналогічну відповідь.

"Громадяни Ізраїлю, в останні роки, а тим більше в останні тижні, Ізраїль готувався до можливості прямого нападу з боку Ірану. Наші системи захисту розгорнуті і ми готові до будь-якого сценарію, як в обороні, так і в наступі. Держава Ізраїль сильна, ЦАХАЛ сильний, громадськість сильна", - заявив Нетаньягу.

ОНОВЛЕННЯ. ЗМІ Ірану заявили про запуск Ісламською Республікою другої хвилі "шахедів" на Ізраїль. У мережі вже шириться відео, на якому видно, як дрони на низькій висоті пролітають над іранською територією. 

Водночас ЦАХАЛ підтвердив атаку дронами. В Армії оборони Ізраїля запевнили, що відстежують усі дрони, які запустив Іран.

Як повідомляли "Ми-Україна", Іран має велику кількість одиниць ракетного озброєння, зокрема балістичного. Національна розвідка США дійшла висновку, що Тегеран має на озброєнні найбільшу кількість балістики в своєму регіоні. 

Головне