Зеленський зустрівся з американською підприємицею Лорен Пауелл Джобс: що обговорювали

Зеленський зустрівся з американською підприємицею Лорен Пауелл Джобс: що обговорювали

Президент України Володимир Зеленський у середу, 15 березня, зустрівся з американською підприємницею, меценаткою та власницею журналу "The Atlantic" Лорен Павелл Джобс. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Відомо, що у зустрічі також взяли участь головний редактор журналу "The Atlantic" Джеффрі Голдберг та публіцистка Енн Епплбаум.

Український Президент розповів про те, як Україна успішно протидіяла російським кібератакам на початку повномасштабного вторгнення, а також про подальше залучення українських винахідників та IT-фахівців до боротьби з російськими окупантами. Мова йшла про проєкти, які пов'язані із дронами. 

"Ми створили кілька технологій, і вони спрацювали на полі бою. У нас є окремі команди, які функціонують. Також спрацювало таке ноу-хау для нас, як морські дрони. Це була окрема історія, і ми мали там певний результат", - зазначив Зеленський.

Також він розповів Джобс про портал державних послуг "Дія" і спеціальний податковий режим для представників IT-сфери "Дія.Сіті". Глава держави наголосив, що Україна і надалі буде розвивати цифрову галузь, яка довела свою стійкість та ефективність.

Зеленський додав, що для підготовки фахівців у сфері IT необхідно створити освітню модель.

"Україні потрібно не просто крокувати вперед – нам треба стрибок уперед як сучасній країні. Але неможливо стрибати вперед без сучасних людей, без науковців. Звичайно, я хочу поєднати їх, створити таку атмосферу, в якій люди зможуть ділитися своїми знаннями, інформацією та творити разом", - зауважив Президент.

Зазначається, що під час зустрічі було обговорено питання збереження єдності світу навколо підтримки України, яка відстоює цінності свободи та демократії у війні проти російської федерації.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерреш їде до Києва з офіційним візитом. В українській столиці він планує обговорити з Президентом Володимиром Зеленським “зернову угоду”.

Головне