Зеленський заявив, що одеському військкому з елітною нерухомістю в Іспанії повідомили про підозру

Зеленський заявив, що одеському військкому з елітною нерухомістю в Іспанії повідомили про підозру

Керівнику одеського військового комісаріату Євгену Борисову, у якого знайшли елітну нерухомість у Іспанії, оголосили підозру. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

За словам глави українського держави, Борисов отримав підозру за фактами незаконного збагачення та порушення порядку несення військової служби.

"Сьогодні правоохоронці доповіли мені про ситуацію з колишнім одеським військкомом. Йому повідомлено про підозру за фактами незаконного збагачення та порушення порядку несення військової служби. Логічно, що самим лише звільненням ця історія не мала завершитися", - заявив президент Зеленський.

Також він наголосив, що Державне бюро розслідувань та Офіс Генерального прокурора продовжують вести всі необхідні слідчі та процесуальні дії у цій справі.

"Усі деталі, які можна оприлюднити, правоохоронці обов'язково представлять суспільству", - додав президент.

Крім того він повідомив, що наразі в Україні триває перевірка територіальних центрів комплектування. 

"І кожне таке "кабінетне" порушення десь у військовій ієрархії, будь-яка спроба якось там збагатитися принижує наших воїнів, наших героїв. Відповідальність за порушення - неминуча", - наголосив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", Національне агентство з питань запобігання корупції протягом трьох місяців перевірятиме весь керівний склад військових комісаріатів, повідомив голова НАЗК Олександр Новіков.

Головне