Зеленський вирішив відправити у відставку міністра оборони Резнікова

Зеленський вирішив відправити у відставку міністра оборони Резнікова

Президент України Володимир Зеленський заявив про своє рішення звільнити Олексія Резнікова з посади міністра оборони. Про це глава держави заявив у своєму вечірньому зверненні.

За словами Зеленського, цього тижня він винесе на розгляд Верховної Ради відповідне кадрове рішення.

"Цього тижня парламенту буде запропоновано ухвалити й кадрове рішення. Хочу окреслити це зараз. Я вирішив провести заміну міністра оборони України", - зазначив український президент.

Він наголосив, що Резніков провів на посаді голови Міноборони понад 550 днів повномасштабної війни. Однак наразі відомство "потребує нових підходів та інших форматів взаємодії як із військовими, так і з суспільством в цілому".

Також Володимир Зеленський назвав ім'я того, хто може замінити Резнікова на посаді.

"Зараз очолити Міністерство має Рустем Умєров. Верховна Рада України добре знає цю людину, і пан Умєров не потребує додаткових представлень. Очікую від парламенту підтримки цієї кандидатури", - наголосив президент Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, міністр оборони України Олексій Резніков зізнався, що планує піти з посади після того, як Україна виграє війну. За словами міністра, він та його дружина мріють те, як Резніков піде у відставку.

Головне