Зеленський відвідав на Харківщині Куп’янський та Лиманський напрямки

Зеленський відвідав на Харківщині Куп’янський та Лиманський напрямки

Президент Володимир Зеленський перебуває з візитом на Харківщині. Окрім перевірки готовності регіону до настання зимового періоду глава держави відвідав українських захисників на Куп’янському та Лиманському напрямках.

"Важливі наради. Військові, обласна СБУ, обласна поліція. Доповідь генерала Сирського. Нарада з усіма в області, хто відповідає за захист та підготовку до зими. Ключові питання – енергетика та відбудова", - зазначив гарант.

Окрім того, Зеленський анонсував нараду з урядовцями щодо стану виконання доручень, які давалися.

Напередодні, 4 жовтня, під час традиційного вечірнього звернення президент розкрив, що мав змогу відвідати бійців 103-ї окремої бригади ТрО, 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша, 25-ї окремої повітряно-десантної Січеславської бригади, 15-го мобільного прикордонного загону "Сталевий кордон".

В ході цих зустрічей Зеленський обговорював з командирами, які потреби мають їхні підрозділи. Йдеться як про озброєння, так і про забезпечення їх особовим складом. Також глава держави відзначив захисників та медиків нагородами.

Нагадаємо, агресор здійснив черговий удар по Куп’янську 2 жовтня. Для атаки посеред білого дня противник використав керовану авіаційну бомбу. Пошкоджені приватні будинки та багатоповерхівки, є постраждалі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у найбільшій справі щодо Майдану перед судом постануть колишній президент України Віктор Янукович і весь тодішній силовий блок за розстріл “Небесної сотні”. У ДБР та Генпрокуратурі повідомили про завершення розслідування масштабної справи щодо колишнього керівництва держави за організацію розгону та розстрілів демонстрантів 18–20 лютого 2014 року у Києві.

Головне