Зеленський звернувся до Польщі: Ми не маємо це затягувати

Зеленський звернувся до Польщі: Ми не маємо це затягувати

Президент України Володимир Зеленський надав українському уряду доручення щодо ситуації на кордоні з Польщею, а також звернувся до польської влади. За його словами, проблему більше не можна затягувати.

Про це він заявив у відеозверненні у своєму Telegram-каналі.

"Хочу звернутись до всіх, хто памʼятає, що означає повний сенс слова "солідарність". Слова, яке так сильно змінило історію всієї нашої Європи до кращого. Це було. І багато в чому є. Але ми бачимо й надмірну та несправедливу політизацію зараз, через яку спільні досягнення можуть почати розсипатися", - наголосив президент.

Володимир Зеленський розповів, що доручив українському уряду найближчим часом, а точніше до 24 лютого, бути на кордоні між Україною та Польщею. Він також попросив премʼєр-міністра Польщі Дональда Туска також приїхати до кордону.

Крім того, у зверненні до президента Польщі Анджея Дуди Зеленський попросив його підтримати цей діалог.

"Це національна безпека. Ми не маємо це затягувати. Найближчі дні дають нам шанс це зробити", - пояснив український президент.

Також Зеленський заявив, що готовий і сам приїхати на кордон разом із урядом. Він звернувся до Європейської комісії і наголосив, що необхідно зберегти єдність у Європі

"Це фундаментальний інтерес Євросоюзу. Тому Україна звертається до Єврокомісії, щоб у цій зустрічі взяв участь представник Єврокомісії. Досить Москви на наших землях. Досить непорозумінь", - додав він.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, президент України Володимир Зеленський на селекторній нараді обговорив ситуацію з блокадою польського кордону.

Головне