Зеленський запевнив, що Україна чітко розуміє наміри ворога: Готуємось до подальшої активності

Зеленський запевнив, що Україна чітко розуміє наміри ворога: Готуємось до подальшої активності

Україні відомі наміри ворога і ті завдання, які російський диктатор Володимир Путін ставить своїй окупаційній армії. Про це заявив президент Володимир Зеленський у щоденному зверненні.

"Сьогодні заслухав доповіді Головкома, начальника Генштабу, міністра оборони нашої держави щодо ситуації на фронті зараз, щодо наших дій…

Готуємось до подальшої активності ворога - чітко розуміємо, які завдання та з якою метою Путін ставить своїй армії. Буде йому наша відповідь - обов’язково", - наголосив глава української держави.

Крім того, додав президент Зеленський, будуть певні рішення і на дипломатичному рівні.

"Готуємо наші дипломатичні відповіді на російські намагання послабити Саміт миру, який уже за два тижні розпочнеться. Зірвати Саміт росія вже не зможе, хоча й дуже старається це зробити. Тисне на лідерів, відверто погрожує різним державам дестабілізацією. І це - один із наслідків того, що світ дав державі-терористу забагато часу. На жаль, зло вміє адаптуватися й зараз використовує свої ресурси, щоб розколоти світ і не дати примусити Росію до миру. Але з нами вже зараз - майже сто держав і міжнародних організацій, які долучаються до глобальних зусиль", - заявив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", міністр оборони Рустем Умєров заявив, що росія готується залучити до війни в Україні ще 200-300 тисяч військових.

Головне