Зеленський заявив, що Україні вже варто готуватися до нового опалювального сезону

Зеленський заявив, що Україні вже варто готуватися до нового опалювального сезону

Україна повинна вже зараз починати підготовку до нового опалювального сезону. Про це заявив президент Володимир Зеленський.

За словами глави держави, нині усі регіони та громади повинні визначити, що вони потребують.

"Зараз ми маємо починати готуватися до наступного опалювального сезону. Це мають робити і громади і урядовці, і відповідні наші енергетичні компанії. Взаємодія повина бути максимальною. Я прошу урядовців звертати всю необхідну увагу до потреб громад. Ми повинні бути командою. Повинні бути сильними разом", - наголосив президент під час виступу на Конгресі місцевих та регіональних влад.

Водночас він додав, що Україні потрібно розбудовувати децентралізовану генерацію енергії і робити це потрібно дуже швидко.

"Ми про це не тільки говоримо - втілювати все в життя потрібно дуже швидко. Причому і на рівні громад, і на рівні загальнодержавному. Обговорюємо як це може і має бути зроблено, але це можна зробити тільки в єдності з кожним з вас", - заявив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", раніше Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібно збільшувати власні можливості та самостійно зміцнювати країну. 

Головне