Зеленський: Україна намагається домовитися з Німеччиною про ще більше систем ППО

Зеленський: Україна намагається домовитися з Німеччиною про ще більше систем ППО

Україна веде переговори з Німеччиною стосовно передачі додаткової системи ППО IRIS-T. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

"Сьогодні є дуже хороший результат у нашої міжнародної роботи: Німеччина надасть нам додатковий Patriot-  сьогодні з канцлером Шольцом про це домовились. Також працюємо з Німеччиною над додатковою системою IRIS-T - це теж сильна ППО - і над ракетами для наявних у нас систем захисту неба", - зазначив Володимир Зеленський.

Глава української держави також наголосив, що передача Україні додаткової установки Patriot продемонструвала лідерство Німеччини. 

"Лідерство Німеччини дійсно відчувається, і завдяки такому лідерству ми зможемо зберегти тисячі життів та зможемо дати Україні більше захисту від російського терору", - зазначив український президент.

Водночас він запевнив, що українська сторона продовжує діалог з партнерами, які можуть посилити захист нашої держави.

"Тільки за цей тиждень я уже провів розмови та зустрічі з президентами Литви, Чехії, Румунії, Польщі, Угорщини, Швейцарії, Латвії….

Ми зробимо все для результатів і в наступні тижні. В кожній розмові, на кожній зустрічі ППО та фронт - це головні теми. Робимо все, щоб було більше можливостей у наших Сил оборони і в оборонно-промислового комплексу", - заявив президент Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", Німеччина пожертвувала своєю безпекою, коли передала Україні ще одну систему Patriot, заявив військовий експерт Павло Нарожний.

Головне