Зеленський у Вашингтоні анонсував важливі рішення щодо F-16

Зеленський у Вашингтоні анонсував важливі рішення щодо F-16

Україна продовжує активну роботу у Вашингтоні (США), і вже незабаром очікується рішення щодо літаків F-16 для України.

Про це заявив президент Володимир Зеленський 10 липня.

"Вчора для України ми отримали рішення про ще 5 "петріотів" і десятки інших систем ППО, сьогодні – рішення по літаках. Будуть зараз і дві нові безпекові угоди", – сказав глава держави.

У цих безпекових угодах йдеться про підтримку санкцій проти росії, вступ України до Європейського Союзу та НАТО, захист українських військових і відбудову держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Саміт НАТО-2024: які виклики перед альянсом та наскільки він готовий підтримати Україну

Все це враховано в безпекових угодах саме так, як необхідно, запевнив Володимир Зеленський.

"Буде щонайменше десять перемовин з лідерами країн. Вдячний усій нашій команді за активність. Сьогодні будуть зустрічі в Конгресі США – обидві партії, обидві палати. Ми цінуємо американську підтримку і будемо сьогодні говорити про те, як додати нашій взаємодії з Америкою ще більше хороших результатів – бажано далекобійних і далекосяжних", – підкреслив президент.

Також Зеленський зазначив, що щодня Україна стає сильнішою і наближається до справедливого миру.

Перед цим стало відомо, що Норвегія передасть Україні шість винищувачів F-16 до кінця цього року. Зараз українські пілоти та технічний персонал проходять підготовку.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, у Дніпрі чоловіка засуджено до довічного ув’язнення за зґвалтування та вбивство 11-річної дівчинки.

Головне