Зеленський у Харкові показав прем’єру Нідерландів зруйновані будинки та метрошколу (відео)

Зеленський у Харкові показав прем’єру Нідерландів зруйновані будинки та метрошколу (відео)

Президент Володимир Зеленський разом з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте відвідали Харків, який щоденно зазнає обстрілів з боку російських окупантів. 

Глава української держави та очільник уряду Нідерландів оглянули будівлі, пошкоджені внаслідок російських обстрілів Харкова, та вшанували пам’ять загиблих через російську агресію дітей.

Як зазначив Володимир Зеленський, з початку повномасштабного вторгнення рф у Харкові було зруйновано близько 20 тисяч будівель, зокрема школи, університети, житлові будинки, дитячі садочки та церкви.

"Місто понівечене російськими обстрілами, але точно нескорене. 

Ми працюємо з партнерами, щоб дати більше захисту людям, місту та регіону", - наголосив президент Зеленський.

І додав: "Дякую всім, хто працює, відновлює зруйноване, рятує, допомагає людям, які постраждали від ворожих обстрілів. Світла пам’ять усім, чиї життя забрав російський терор".

Крім того президент України разом з прем'єр-міністром Рютте побували у харківській метрошколі, де навчаються 858 учнів із 40 класів.

Володимир Зеленський подякував вчителям, які працюють у метрошколі, та дітям, які навчаються в таких умовах та "продовжують мріяти й вірити в Україну".

Як повідомляли "Ми-Україна", 1 березня у Харкові Україна та Нідерланди підписали безпекову угоду. Це вже сьома угода, яку Україна підписала з країнами-партнерами.

Головне