Зеленський: Шансів домовитися з росією у Білорусі чи Туреччині не було

Зеленський: Шансів домовитися з росією у Білорусі чи Туреччині не було

Жодних шансів домовитись з росією у Білорусі чи Туреччині не було. Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

Глава держави у ході Конгресу місцевих та регіональних влад поспілкувався зі студентами, які запитали його, чи був у переговорах в Білорусі та Туреччині на початку 2022 року потенціал припинити війну.

"Ні. Переговори - це коли дві сторони хочуть домовитись. Є різні моменти, але коли дві. А коли одна сторона у будь-якому випадку незважаючи країна яка чи місто ставить тобі ультиматум - це не переговори", - заявив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що низка країн обговорюють можливість "мирних домовленостей" між Україною та рф. Він розповів, що посередницькі ініціативи для припинення війни в Україні були завжди - спершу Україна та рф говорили між собою, однак після Бучі та Ірпеня це втратило сенс.

Як повідомляли "Ми-Україна", постійний представник України при ООН Сергій Кислиця заявив, що лише 3% російських ракет, дронів та керованих бомб  влучають у воєнні цілі. Інші ж 97% ударів завдаються по цивільних об'єктах.

Головне