Зеленський про ситуацію на Харківщині: Маємо більш міцні позиції

Зеленський про ситуацію на Харківщині: Маємо більш міцні позиції

Президент Володимир Зеленський заявив про посилення позицій Сил оборони України на Харківщині.

Під час щоденного вечірнього звернення глава української держави наголосив, більш міцні позиції це результат роботи 57-ї та 82-ї бригад ДШВ.

"Сьогодні, як щодня, першочергова наша увага всім районам бойових дій - усій лінії захисту. Була доповідь Головкома - генерал Сирський якраз на передовій, безпосередньо в наших бойових бригадах. 

Результати цих днів - усього тижня - ми маємо більш міцні позиції на Харківщині. П’ятдесят сьома бригада, Вісімдесят друга бригада ДШВ - дякую вам, воїни! При цьому наші сили достатньо ефективно знищують окупанта на Донецьких напрямках - зокрема, в районах міста Часів Яр та інших", - наголосив президент.

Водночас він додав, що росіяни намагалися розтягнути українські сили від Харківщини до Донеччини і послабити Україну, однак їм це не вдалося.

"Я дякую кожному нашому солдату, кожному сержанту, кожному офіцеру, які достатньо сміливо і стійко виконують бойові накази та зберігають наші позиції", - наголосив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", армія російської федерації знизила до нуля активність на Харківському напрямку. Українські бійці завдали ворогові значних втрат на цій ділянці фронту.

Головне