Зеленський про початок переговорів про вступ України в ЄС: Українцям вдалося реалізувати свою мрію

Зеленський про початок переговорів про вступ України в ЄС: Українцям вдалося реалізувати свою мрію

Президент Володимир Зеленський привітав початок переговорів щодо членства України у Європейському Союзі.

Глава держави наголосив - українцям попри війну вдалося реалізувати свою мрію. Також це вдалося зробити завдяки рішучості людей, додав президент Зеленський.

"Коли на п’ятий день повномасштабної війни ми разом підписали заявку на вступ у Євросоюз, багато хто казав, що це не більше ніж мрія. Але ми реалізували цю мрію. Ми вибили це, переконали, зняли кожен із сумнівів, які були. У червні 22-го кандидатство України було схвалене. Попри протидію. У грудні 23-го лідери Європи підтримали політичне рішення щодо перемовин з Україною", - зазначив Володимир Зеленський.

Водночас він додав, що коли Європа об'єднана, зокрема і Україна, вона здатна реалізовувати найбільші мрії.

"Сьогодні перемовини стартують. Між цими кроками - тисячі зустрічей і дзвінків. Умови, які Україна повністю виконала. Закони, які були ухвалені та запрацювали. А найголовніше - це рішучість наших людей, нашого народу. Рішучість, яка спрацювала, яка не підвела Україну та всю Європу і яка доводить, що всі українці разом, усі європейці разом здатні реалізовувати навіть найбільші мрії - здатні перемагати", - наголосив президент України.

Як повідомляли "Ми-Україна", 25 червня у Люксембурзі офіційно розпочинаються переговори про вступ України та Молдови до Європейського Союзу

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.