Зеленський прибув до Сінгапура та назвав мету свого візиту

Зеленський прибув до Сінгапура та назвав мету свого візиту

Президент України Володимир Зеленський 1 червня прибув з візитом до Сінгапура. Глава української держави долучиться до конференції "Діалог Шангрі-Ла".

"Прибув до Сінгапура для участі в конференції "Діалог Шангрі-Ла" - ключовому майданчику для безпекових тем в Азійсько-Тихоокеанському регіоні", - повідомив президент Зеленський.

Водночас він додав, що крім виступу на конференції він проведе у Сінгапурі низку зустрічей, зокрема з президентом країни Тарманом Шанмугаратнамом, прем’єр-міністром Лоуренсом Вонгом, президентом Тимор-Лешті Жозе Рамушем-Ортою, міністром оборони США Ллойдом Остіном, а також сінгапурськими інвесторами.

"Глобальна безпека неможлива, коли найбільша країна світу ігнорує визнані кордони, міжнародне право й Статут ООН, шантажує голодом, темрявою та ядерною зброєю.

Відновлення справедливого миру в Україні, гарантування глобальної продовольчої та ядерної безпеки - це завдання Глобального саміту миру у Швейцарії. Саме тому нам важливо буде почути там голос Азійсько-Тихоокеанського регіону", - наголосив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Володимир Зеленський 31 травня приїхав у Стокгольм (Швеція) для участі у третьому саміті Україна - Північна Європа.

Головне