Зеленський після повернення в Україну відразу зібрав Ставку: деталі засідання

Зеленський після повернення в Україну відразу зібрав Ставку: деталі засідання

Президент Володимир Зеленський повернувся до України після Саміту миру та відразу ж зібрав Ставку Верховного Головнокомандувача.

За словами глави держави, на Ставці він заслухав доповіді міністра оборони Рустема Умєрова, Головкомандувача ЗСУ Олександра Сирського та начальника Генштабу ЗСУ Анатолія Баргилевича.

"Оперативна ситуація на всіх напрямках і на кордонах, динаміка виконання вітчизняних контрактів і надходження допомоги з оголошених партнерами оборонних пакетів", - зазначив Зеленський.

Крім того за засіданні доповідали керівники усіх складових Сил оборони України: ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, ГУР, Держприкордонслужби та Служби зовнішньої розвідки.

"Детальну доповідь представив командувач Сил безпілотних систем Вадим Сухаревський. Відзвітував щодо всіх типів дронів - повітряних, наземних і морських - та щодо всіх типів завдань: від тактичних FPV та евакуаційних платформ до так званих дронів Deep Strike.

Напрям активно розвивається - зростає кількість не лише вироблених, а й успішно застосованих безпілотників. Україна очолює технологічний прогрес у цій галузі. Минулого тижня на переговорах з іншими лідерами ми відчули великий інтерес до нашого досвіду", - наголосив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", командир спецпідрозділу ГУР МО Group 13 з позивним "Тринадцятий" підтвердив, що на дронах Magura було встановлено ракети Р-73.

Головне