Зеленський домовився з фон дер Ляєн про початок скринінгу законодавства України

Зеленський домовився з фон дер Ляєн про початок скринінгу законодавства України

Президент України Володимир Зеленський провів переговори з головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, під час яких було узгоджено початок скринінгу українського законодавства.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

У ході переговорів обговорювалися ключові пріоритети взаємин між Україною та ЄС, зокрема, стосовно фактичного початку переговорів про вступ України до Євросоюзу.

Президент України та голова Європейської комісії домовилися про початок скринінгу українського законодавства, що є новим етапом на шляху до початку переговорів щодо приєднання України до ЄС.

Окремо було акцентовано питання щодо надання Україні 50 млрд євро від ЄС, яке буде розглядатися на саміті 1 лютого. Президент Зеленський висловив надію на досягнення консенсусу у цьому питанні.

16 січня Володимир Зеленський прибув до Давосу для участі у Всесвітньому економічному форумі, де виступив. У своєму виступі він заявив, що російська агресія стосується не лише України, і що напрямки агресії рф стають все більш очевидними.

Зеленський назвав Путіна втіленням війни, наголошуючи, що паралельно з цим російський диктатор є чесним в тому, що він хоче, що робить і хто є його цілями. 

Також він заявив, що друзі Путіна в Тегерані та Пхеньяні використовують його безумство, допоки в нього ще є технології та ресурси, щоб їм платити.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, через блокування на українському кордоні зросли ціни на перевезення.

Головне