Завезли агітаторів: в окупованому Мелітополі росіяни готуються до "виборів"

Завезли агітаторів: в окупованому Мелітополі росіяни готуються до

У тимчасово окупованому Мелітополі російські окупанти почали підготовку до псевдовиборів президента російської федерації.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram.

У Мелітополь доставили вісім автобусів із виконавцями, яких розмістилися в тимчасових приміщеннях.

Окупанти збирають засідання в приміщенні райдержадміністрації, де глушать зв'язок, щоб "ніхто не міг прослуховувати злочинні секрети".

За свідченням місцевих мешканців, загарбники завезли агітаторів, які поширюватимуть неправдиву інформацію про диктатора та так званий "русский мир" в окупованих громадах.

"Проте наші люди точно знають правду, а "рускій мір" - злидні, терор, несвободу - бачать своїми очами", - відмітив Федоров.

Раніше ми повідомляли, що президент рф Володимир Путін висуватиметься на президентські вибори у 2024 році. Уперше в росії вибори президента будуть триденними — з 15 до 17 березня 2024 року. 

Згодом в МЗС відповіли на плани росії провести вибори президента на ТОТ. У міністерстві закликали міжнародне співтовариство настійно осудити рішення росії провести президентські вибори на тимчасово окупованих українських територіях, а на організації, які до цього причетні, слід застосувати санкції.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Україна та її партнери розглядають можливість отримання шведських винищувачів Gripen як додаткового компонента до літаків F-16.

Головне