Зараз весь світ чекає на листопад, навіть Путін, - Зеленський

Зараз весь світ чекає на листопад, навіть Путін, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський розповів, що не може спрогнозувати майбутні дії Дональда Трампа, якщо його знову оберуть на посаду лідера США у листопаді, проте весь світ, включно з російським диктатором Володимиром Путіним, чекає на результати прийдешнього голосування.

"Я не дуже добре його знаю. Я не можу сказати вам, що він робитиме, якщо стане президентом Сполучених Штатів. Я не знаю", - зазначи він під час виступу в Президентському фонді та Інституті Рональда Рейгана. 

Водночас Зеленський висловив сподівання, що навіть за президентства Трампа США не покинуть склад НАТО та не припинять підтримку України в її боротьбі проти агресора. 

"Всі чекають на листопад. Американці чекають листопада, в Європі, на Близькому Сході, в Тихоокеанському регіоні, весь світ дивиться у бік листопада, і, чесно кажучи, Путін теж чекає на листопад", - сказав Зеленський, додавши, що настав час ухвалювати рішення і діяти, "а не чекати листопада чи якогось іншого місяця".

На запитання щодо ймовірного відношення Путіна на кандидатів у президенти США - Байдена та Трампа -  Зеленський відповів: "Байден та Трамп дуже різні. Але вони підтримують демократію. І саме тому я думаю, що Путін ненавидітиме їх обох".

Як писав "Ми-Україна" раніше, два ключові радники Дональда Трампа представили йому план припинення війни росії в Україні в разі його перемоги на президентських виборах. Він передбачає надання Україні військової допомоги тільки в тому разі, якщо Київ вступить у мирні переговори з рф.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.