Залужний і Умєров зустрілись з міністром оборони США Ллойдом Остіном (фото)

Залужний і Умєров зустрілись з міністром оборони США Ллойдом Остіном (фото)

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний та міністр оборони Рустем Умєров зустрілись з міністром оборони Сполучених Штатів Ллойдом Остіном у Києві в понеділок, 20 листопада.

Про це Залужний повідомив у своєму Telegram-каналі. Головком ЗСУ розповів, що разом з начальником Генштабу Сергієм Шапталою він взяв участь у перемовинах з американськими партнерами. На чолі української делегації був міністр оборони України Рустем Умєров. Водночас, крім Ллойда Остіна, в Україну прибув Верховний головнокомандувач Обʼєднаних Збройних Сил НАТО в Європі, командувач Збройних Сил США в Європі генерал Крістофер Каволі.

"Доповів про обстановку на фронті. Детально обговорили спільні плани у короткій, середній та довгостроковій перспективах. Окремо зупинилися на потребах та технологічних рішеннях, які посилять наші спроможності на полі бою. Продовжуємо працювати на засадах відкритості та максимальної довіри", - зазначив Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ також висловив подяку українським партнерам та всьому американському народові за допомогу Україні в боротьбі проти російських загарбників.

Крім того, Умєров на своїй сторінці у Facebook розповів, що візит очільника Пентагону несе чітке повідомлення про те, що допомога Україні від США буде непохитною та довгостроковою. За його словами, між посадовцями відбулась плідна дискусія, яка стосувалась нагальних і майбутніх потреб України на фронті та того, як США та їхні союзники можуть допомогти їх задовольнити.

"Інша важлива тема стосувалася НАТО. Україна обрала свій шлях: стати членом альянсу. Тому НАТОфікація – один з головних пріоритетів Міністерства оборони України", - додав він.

Нагадаємо, Україна отримає від Сполучених Штатів Америки новий оборонний пакет. До нього увійде більше артилерії, зокрема снарядів, яких потребує українське військо, повідомив президент України Володимир Зеленський. Він також розповів про свою зустріч з Ллойдом Остіном.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, президент України Володимир Зеленський назвав хорошою зустріч з міністром оборони Сполучених Штатів Ллойдом Остіном, який вранці 20 листопада приїхав до Києва з неофіційним візитом.

Головне