Виклик державі і гидка зрада: Кадиров прокоментував заколот Пригожина

Виклик державі і гидка зрада: Кадиров прокоментував заколот Пригожина

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров відреагував на заколот засновника ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина. Він заявив, що Пригожин кинув виклик росії, тому його заколот повинен бути зупинений.

"Те, що відбувається - це не ультиматум міністерству оборони. Це виклик державі і проти цього виклику необхідно згуртуватися всім навколо національного лідера: військовим, силовикам, губернаторам, цивільному населенню", - заявив глава Чечні.

Він також додав, що чеченські бійці вже "виїхали в зону напруженості".

"Бійці міноборони та росгвардії по Чеченській Республіці вже виїхали до зони напруженості. Ми зробимо все, щоб зберегти єдність росії та захистити її державність!" - заявив Кадиров.

Крім того у себе в Telegram глава Чечні назвав дії Пригожина "гидкою зрадою".

"Гидка зрада… Я неодноразово попереджав, що війна - не час для озвучування особистих образ та вирішення суперечок у нашому тилу. Тил має бути завжди спокійним і надійним", - наголосив Кадиров.

Крім того він закликав вагнерівців не вчиняти злочинні дії і нагадав, що всю цю ситуацію використають західні вороги рф.

"Подивіться, як користуються цією ситуацією наші вороги на Заході. Скільки вкидань, скільки брехні, скільки брехливих закликів, які лякають наших громадян, створюють небезпеку виникнення дестабілізуючої ситуації. І це очікувані наслідки зрадницького маршу Пригожина", - заявив Рамзан Кадиров.

Як повідомляли "Ми-Україна", відкритий конфлікт “ПВК Вагнер” та Євгена Пригожина з вищим військовим керівництвом рф сильно вплине на війну росії в Україні, вважають в Інституті вивчення війни (ISW).

Головне