Ворог не зможе перемогти наш народ: в ОПУ відреагували на нічний ракетний удар рф

Ворог не зможе перемогти наш народ: в ОПУ відреагували на нічний ракетний удар рф

Росія намагається ракетним терором зупинити українську армію. Таким чином голова Офісу президента Андрій Єрмак прокоментував нічний ракетний удар рф по Україні.

"Дитячі садочки, житлові будинки, інфраструктура, наші мирні міста…

Щоденний терор росіян має єдину мету - зламати нас, наш дух до боротьби. Вони хочуть зупинити нашу армію, думають, що у війні ресурсів переграють та знищать націю. Цього не буде. Ми всі на війні і перемогти зможемо разом", - зазначив голова ОПУ.

Разом з тим Андрій Єрмак наголосив, що кожен такий обстріл свідчить про необхідність робити більше. 

"Сильніше бити ворога, створювати більше технологій, щоб бути попереду, більше допомагати. Ворог не зможе перемогти наш народ", - впевнений голова Офісу президента.

Також він закликав союзників запроваджувати нові санкції проти росії, щоб зупинити військово-промисловий комплекс окупантів.

"Це нагадування нам і нашим партнерам, що потрібно ще більше санкцій, щоб зупинити російський ВПК. Якщо ракети летять, то треба вводити жорсткіші санкції. Якщо помирають українці, то росія має бути в ізоляції. А також необхідно позбавляти ворога можливостей запускати ці ракети, він має бути демілітаризований. Бо це - безпека не тільки України, але і світу", - зазначив Єрмак.

І додав: "Ми всі на війні! І всі разом переможемо!"

Як повідомляли "Ми-Україна", російські окупанти здійснили черговий обстріл України у ніч проти вівторка, 15 серпня. Повітряні сили ЗСУ загалом було збили 16 ворожих ракет.

Головне