В ОП спростували фейк Пригожина про взяття Бахмута

В ОП спростували фейк Пригожина про взяття Бахмута

Власник та керівник "ПВК Вагнера", яка воює на території України, Євген Пригожин заявив, що вони "юридично взяли Бахмут". Цю інформацію вже спростували.

Про це написав керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

Він зазначив, що варто "спокійно" реагувати на російські фейки щодо ситуації в Бахмуті.

"Бахмут - це Україна. Спокійно реагуйте на фейки тих, хто вигадує "пабєду", якої в реальності нема", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, прес-служба Пригожина опублікувала відео, на якому він підняв російський прапор нібито біля будівлі адміністрації Бахмуту.

"2 квітня 2023 року, 23:00 рівно. Позаду мене будівля міської адміністрації. Ми поставили російський прапор із написом "Владлену Татарському добра памʼять" та прапор "ПВК Вагнера" на міській адміністрації Бахмуту. Юридично Бахмут узято. У західних районах зосереджений противник", - заявив Пригожин.

Російське окупаційне військо не припиняє активних наступальних дій на на чотирьох напрямках: Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському. За минулу бойову добу Сили оборони України відбили там більш як 70 атак.

Найгарячішими точками фронту залишаються Бахмут, Авдіївка та Мар’їнка.

Наша авіація за учорашній день здійснила вісім ударів по районах зосередження окупантів та їхньої техніки. Українські ракетники та артилеристи завдали ураження по трьох районах зосередження живої сили ворога, одному пункту управління, трьох позиція ППО ворога та ще шести важливих об’єктів армії рф.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, понад 60% американців вірять, що Путін не напав би, якби президентом був Трамп.

Головне