В іранському уряді підтвердили смерть президента Ібрагіма Раїсі

В іранському уряді підтвердили смерть президента Ібрагіма Раїсі

Президент Ірану Ібрагім Раїсі загинув у авіакатастрофі на кордоні з Азербайджаном. Аварія сталася 19 травня, його смерть підтвердив віцепрезидент Ірану Мохсен Мансурі.

За попередньою інформацією, вертоліт президента врізався у гору. В інтернеті вже з'явилися кадри з місця катастрофи.

Іранські ЗМІ повідомляють, що у зв'язку із загибеллю президента та глави МЗС країни уряд Ірану проведе екстрене засідання.

Ввечері, 19 травня, стало відомо, що рятувальникам вдалося встановити точне місце падіння гелікоптера президента Ірану Ібрагіма Раїсі.

Голова Європейської ради Шарль Мішель відреагував на інформацію про аварію з гелікоптером президента Ірану Ібрагімом Раїсі. Він заявив, що у Європі уважно стежать за інформацією щодо аварії та станом Раїсі.

Поки пошукова операція тривала, в Ірані молились за життя президента. Принаймні таку інформацію поширюють провладні ЗМІ. Водночас опозиційні медіа повідомляють, що населення Ірану вийшло на вулиці та запускає салюти.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Ібрагім Раїсі після аварії живий та прямує до Тебріза автомобілем. Проте згодом агентство, яке поширило такі дані, видалило цю новину. 

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Харківській області 20 травня оголосили Днем жалоби. Окупанти 19 травня вбили 11 жителів області, зокрема вагітну жінку.

Головне