В енергосистемі України зафіксували дефіцит: українців просять споживати електроенергію ощадливо

В енергосистемі України зафіксували дефіцит: українців просять споживати електроенергію ощадливо

В українській енергосистемі зафіксували дефіцит електроенергії о 13:00. Його спричинило суттєве зростання споживання через негоду та одночасне приєднання до електромереж тисяч споживачів із постраждалих від негоди регіонів. Про це повідомили у НЕК "Укренерго".

При цьому у компанії додали, що через погані погодні умови електростанції не в змозі виробляти достатньо електроенергії, аби покрити потреби споживачів.

"В енергосистемі зараз склалась важка ситуація. Наш котик Графік зростає на очах. Це означає, що споживачам протягом дня потрібно більше електроенергії, ніж можуть виробити всі українські електростанції. Ощадливо споживайте електроенергію протягом всього дня до 18:00", - наголосили в "Укренерго".

Також у компанії пояснили, що вимикати повністю всі прибори у домі не потрібно. Варто лише вимкнути світло там, де воно не потрібно та не вмикати потужні електроприлади одночасно.

Як повідомляли "Ми-Україна", у Київській області через небезпечні метеорологічні явища оголошено жовтий рівень небезпеки.

Головне