"Укренерго" попередило про більші обмеження подачі світла у вечірній час 

Графіки погодинних відключень в Україні 24 лютого діятимуть упродовж всієї доби, однак надвечір - з 19:00 до 23:00 - їхні обсяги будуть збільшені. Як інформує "Укренерго", причина - наслідки масованих атак російських агресорів на енергетичну інфраструктуру України.

З інформацією по кожному конкретному регіоні можна ознайомитись на сайтах місцевих операторів передачі. 

Ситуація ускладнюється й природними факторами. Вже 23 червня енергетики були змушені ввести додаткові обмеження через нестачу гідроресурсів для виробництва електроенергії, відключення розпочались 11 ранку замість анонсованих раніше 19:00.

Як відомо, від початку року країна пережила вісім потужних ракетних ударів по ключових електростанціях, що призвело до критичного зниження виробництва електроенергії. Для стабілізації ситуації Україна активно залучає підтримку європейських партнерів. Щодоби країна імпортує електроенергію з п'яти сусідніх держав - Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови. Загальний обсяг імпорту сягає 26 710 МВт*год, з піковою потужністю до 1 561 МВт в окремі години.

Однак, незважаючи на ці заходи, масштаб руйнувань настільки значний, що зовнішньої допомоги недостатньо для повного відновлення балансу в енергосистемі. Це змушує Диспетчерський центр "Укренерго" вдаватися до запровадження обмеження споживання електроенергії як для промисловості, так і для населення.

У поточних умовах Україна припинила експорт електроенергії.

Як писав "Ми-Україна" раніше, вранці 24 червня Одеса вчергове зазнала ракетної атаки. Вибух у місті прогримів близько 8-ї, незадовго до цього Повітряні сили ЗСУ попереджали про ракетну небезпеку.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.